Gymdesign PTI Coaching

Gymdesign PTI Coaching


'Onze leden verdienen kwaliteit'
 
‘Met plezier de beste versie van jezelf worden en blijven’ - dat is de slogan van PTI Coaching in Tilburg. Als personal training en small group training instituut bouwen zij met hun leden aan duurzame gezondheid. Dit doen zij middels coaching op voeding, levensstijl en natuurlijk training.
 
Een aantal jaar geleden hebben we de volledige benedenruimte van PTI Coaching ingericht. Vanwege de goede relatie en tevredenheid hebben we het afgelopen jaar ook de bovenste verdieping mochten inrichten als PT-studio. Allereerst hebben we een ontwerp gemaakt van de gym, waarbij rekening is gehouden met de bestaande ruimte en de wensen van de klant. We hebben bijvoorbeeld gekozen voor een Sprinttrack in het midden om de ruimte nóg functioneler te maken. De Crossmaxx® Half Racks, LMX.® Dual Adjustable Pulley, Dumbbell racks en losse materialen zijn tegen de muur geplaatst. Hierdoor zijn ze makkelijk bereikbaar en er blijft meer dan voldoende vloerruimte overblijft om te trainen. 
 
'Onze leden verdienen kwaliteit'
Eigenaresse Hanneke vertelt: “Bij PTI Coaching traint iedereen altijd met een professionele personal trainer aan hun zijde voor maximaal resultaat en progressie. Om de beste trainingen te verzorgen maken wij gebruik van de materialen van Lifemaxx Fitness, want onze leden verdienen kwaliteit. Daarnaast zijn wij erg tevreden over de service van Lifemaxx Fitness. Het contact is altijd positief en snel, wat wil je nog meer?!"
 
In onderstaande video kun je het EC-design en voor-en-na-foto's bekijken. 
 
 
Wil je meer weten over PTI Coaching? Volg ze dan op Instagram.
 
Wil jij eens met ons sparren over de mogelijkheden qua (her)inrichting van jouw gym? Neem dan contact met ons op, wij denken graag met je mee!
Menu
Mijn account
Registreren
Maak bestellen nóg makkelijker!
  • Al je orders en retouren op één plek
  • Het bestelproces gaat nog sneller
  • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen
Registreren
Inloggen
Or sign up here
Favorites
U heeft geen items in uw lijst.
Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Ga verder met winkelen
Filters